Холістична медицина у Львові
Проблеми сучасної медицини
Традиційна медицина
Гомеопатія
Гомотоксикологія
Акупунктура
Інформаційна медицина
Психотерапія, Психоаналіз, НЛП
Санологія, Валеологія, Технології здоров'я
Біоритмологія, Хрономедицина
Антропософська медицина
Медичні родзинки
Навчання
Події
Медичні центри
Лікарські товариства
Наші партнери
Консультації
Лікарі
Фотогалерея


Товариство з обмеженою відповідальністю “Інститут гомеопатії “Протос“,
01011, Київ, Печерський узвіз, 19, тел-факс 254-52-22, E-mail protos@g.com.ua
р/р 26000005001107 у ВАТ “РОДОВІД БАНК“, МФО 321712
=====================================================


Протос” – просто перший!


Дорогі колеги, друзі, однодумці!


Весна – це завжди очікування нового, невідомого, пора надій і мріянь. Весна – це кінець зими й переддень літа. Кожний день додає нові барви в оточуючий нас світ. Незважаючи на проблеми навколо та фінансові, зокрема, одержання знань завжди найбільш вигідне вкладення капіталу. Для людей, які інвестують у знання, не буває криз. Лікар – це вічна професія і хороший, знаючий лікар завжди потрібний своїм пацієнтам.

Цією весною знову відкриває для вас свої двері «Протос». У нас є для вас гарні новини. Тепер ми ТзОВ «Інститут гомеопатії «Протос» і в нас новий офіс на Липках.

Лікування – це мистецтво. Сучасну медицину губить відсутність творчого підходу до процесів діагностики й лікування (приклад: протоколи лікування). Бажання все уніфікувати поширилося і на гомеопатичну медицину (приклад: нетерпимість прихильників класичної гомеопатії до інакомислячого). Яким би методом не користувався лікар, він завжди правий, якщо допоміг пацієнтові. Гомеопатія для пацієнта, а не навпаки. Чудові результати виходять на стику наук – згадайте, як народилася і розвивалась сама гомеопатична наука. Ми продовжуємо традиції класичної гомеопатії й розвиваємо власний напрямок у гомеопатії майбутнього. Складаючи наші програми, ми використовували матеріали семінарів професорів і докторів Дідьє Гранжоржа (Франція), Георга Лукаса (Греція), Клауса Денгеса (Німеччина), Міхаели Глеклер (Швейцарія), Роланда Франца (Австрія), Інго Юнге (Німеччина), Джені Джосефсон (Англія), Матіаса Зауера (Швейцарія), Альберта Шмідта (Швейцарія), Яна Валедеса (Німеччина), Бригіти Реслер (Німеччина). Безсумнівну користь принесли також матеріали міжнародних конгресів в Італії, Англії, Швейцарії, Франції, Америці та в інших країнах. Ну й безперечно власний багаторічний досвід викладання і своя лікарська практика.

Унікальністю нашого інституту є створення програм, присвячених також і антропософській медицині. У центрі уваги антропософської медицини перебуває духовне здоров'я людини і його баланс із фізичним здоров'ям і органами почуттів. Антропософська медицина допомагає діагностувати духовний стан людини на самому ранньому етапі захворювання і краще зрозуміти призначення гомеопатичних препаратів. Системне пізнання антропософської медицини проводиться вперше в Україні, і Ви можете стати першими на цьому складному і цікавому шляху. Багато наших програм, що присвячені спеціальним питанням, мають на увазі розгляд терапії як за гомеопатичною так і за антропософською методикою.

Ректор ТОВ «Інститут гомеопатії «Протос», автор більшості програм, професор, доктор медичних наук Наталя Євгенівна Костинська, з 1989 року займається гомеопатичною медициною, з 1998 року – антропософською медициною. Н.Є.Костинська – голова Всеукраїнського Благодійного товариства «Прихильники гомеопатії», що продовжує традиції Київського гомеопатичного товариства XIX століття, голова Українського товариства антропософських лікарів, що входить у Міжнародну асоціацію антропософських лікарських товариства, перший Віце-президент Міжнародної медичної гомеопатичної Ліги в Україні. Н.Є Костинська – організатор першої кафедри гомеопатії в Україні, курсів по гомеопатії в Українській асоціації народної медицини, семінарів по антропософській медицині, Ганеманівских читань, що успішно проходять протягом 13 років. Автор монографій з гомеопатії («Сімейна гомеопатія», «Гомеопатія в гастроентерологїї», «Лікарські рослини у дітей»), численних статей у наукових і популярних журналах і газетах, постійний консультант із питань гомеопатії в журналі «Жіноче здоров'я» і Інтернет-журналі «Happywomen». Читає лекції з фітотерапії і гомеопатії в Інституті Екології й Медицини. Веде прийоми пацієнтів.

Авторами й ведучими програм є професіонали в області гомеопатії та антропософії.

Іванів Олександр Петрович, Майстер гомеопатії, канд. мед. наук, лікар вищої кваліфікаційної категорії, Національний президент LMHI в Україні, організатор Асоціації гомеопатів, перших гомеопатичних з'їздів в Україні, Луценківських читань в Одесі, голова гомеопатичного Одеського товариства, редактор і автор Українського Гомеопатичного Щорічника. О.П. Іванів – єдиний в Україні лікар гомеопат, що бере участь у всіх міжнародних конгресах з 1997 року і постійно виступає на цих з'їздах з доповідями. Його знають і поважають гомеопати (не побоїмося цих слів) усього гомеопатичного зарубіжжя.

Гуцол Лариса Петрівна – лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, керівник курсу гомеопатії Вінницького національного медичного університету, член Австрійської асоціації гомеопатів, автор комплексу методичної документації й навчальної допомоги з гомеопатії. Лариса Петрівна – учасник багатьох міжнародних з'їздів, на яких вона представляла свої оригінальні спостереження. Її лекції та практичні заняття незмінно користуються інтересом у слухачів. Вона заражає їх своєю любов'ю до медицини й щедро ділиться своїми знаннями.

Кіркілєвская Людмила Миколаївна – викладач і лікар з величезним лікарським, педагогічним і гомеопатичним стажем, з 1998 року займається не тільки гомеопатією, але й антропософією. Людмила Миколаївна брала участь в організації багатьох гомеопатичних заходів, Ганеманівских читань, антропософських семінарів, курсів з гомеопатії.

Шарапова Алла Петрівна – лікар вищої кваліфікаційної категорії, з 1993 року займається гомеопатією, поєднує гомеопатичний метод лікування з комп'ютерною діагностикою. Клінічне мислення, величезний практичний досвід роботи Алла Петрівна поєднує із постійним удосконалюванням своїх знань на семінарах В.М.Захарєнкова, Височанского, Палагіна, гомеопатичних конференціях і з'їздах. Галушко Наталя Володимировна – кандидат мед. наук, лікар вищої кваліфікаційної категорії, гастроентеролог, ендоскопіст, викладач валеологїї. Наталею Володимирівною захищена перша в Україні кандидатська дисертація, присвячена диференціальному застосуванню класичних гомеопатичних ліків при виразковій хворобі шлунка й дванадцятипалої кишки, засновані на більш ніж десятилітньому досвіді роботи практичним лікарем ендоскопістом.

Сєкєр Тетяна Михайлівна – лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, невропатолог, старший науковий співробітник Інституту травматології і ортопедії АМН України. Тетяною Михайлівною захищена перша в Україні кандидатська дисертація, присвячена диференціальному застосуванню класичних гомеопатичних ліків при ішемічно-гіпоксичних станах немовлят, заснована на більш ніж п'ятнадцятирічному досвіді роботи поліклінічним невропатологом.




Додаткова інформація

Телефони:

Ректора інститута гомеопатії Костинської Наталії Євгенівни

8-067-407-07-63;
          8-044-332-86-00;
          8-044-254-52-22;

Директора, Костинського Григорія Борисовича

8-067-50-55-636,
          8-044-228-90-25.

E-mail: protos @g.com.ua



Базові програми.

Програма 1 - 96 годин

Сучасна класична гомеопатія – від традицій до майбутнього.
Основні поняття в гомеопатії. Конституції. Міазми. Психосоматичні і духовні портрети гомеопатичних ліків. Придбання практичних навичок діагностики і лікування по лінії: духовні проблеми – психологічні проблеми – порушення обміну речовин – структурні зміни на рівні органів.

Програма 2 - 96 годин

Основи антропософськоі медицини.
Основні поняття в антропософській медицині. Чотири складові елементи людини і зв'язок між ними. Тричленність людини та їхня взаємодія. Вікові етапи розвитку людини та їхні особливості для діагностики і лікування. Приклади практичного застосування діагностики і лікування.

Програма 3 - 36 годин

Психосоматичні захворювання.
Поняття про психосоматику, її методи й принципи. Практичне застосування психологічних методик, гомеопатичних та антропософських підходів до діагностики та лікування.


Спеціальні програми.

Програма 4 - 16 годин

Гомеопатія як психосоматична медицина.


Програма 5 - 36 годин

Іридодіагностика і гомеопатія.


Програма 6 - 24 часа

Медична астрологія.



Програми для фахівців.

Програма 1 - 16 годин

Терапевтичні підходи до лікування захворювань легенів. Грані майстерності – майстер-клас.
Значення вдиху й видиху. Спастичні стани. Лікування захворювань легенів, обумовлених порушенням метаболічних і нейро-психічних процесів. Легені і меланхолійний темперамент. Роль легенів в душевній діяльності. Лікування астми, бронхіту, сінної лихоманки. Гомеопатичні та антропософські препарати.



Програма 2 - 16 годин

Терапевтичні підходи до лікування захворювань печінки.
Печінка як центр водного організму й метаболізму. Печінка й тепло. Печінка й шкіра. Печінка й темперамент. Печіночний психоз. Лікування й профілактика. Гомеопатичні та антропософські препарати.


Програма 3 - 16 годин

Терапевтичні підходи до лікування захворювань нирок.
Значення кисневого обміну, метаболізму білків, сольового обміну у виникненні захворювань нирок. Нирковий темперамент. Нирки й емоційне життя людини. Профілактика і лікування. Гомеопатичні та антропософські препарати.


Програма 4 - 16 годин

Терапевтичні підходи до лікування захворювань серця. Серце як центр людської істоти.
Роль серця в ритмічній діяльності організму. Хвороби метаболічного і нейросенсорного характеру. Серце і темперамент. Профілактика та лікування захворювань серця. Гомеопатичні і антропософські препарати.


Програма 5 - 16 годин

Жіночі хвороби. Менструальний цикл і «Я».
Ритмічна функція жіночих статевих органів. Гармонія творчості і деградації. Аменорея. Безплідність. Менорагія. Терапевтичні підходи в гомеопатичній і антропософській медицині.


Програма 6 - 16 годин

Лікування шкірних захворювань.
Шкіра як нейро-сенсорний орган. Метаболічна та ритмічна функції шкіри. Захворювання, пов'язані з розладами ритму та метаболізму. Дерматози, псоріаз, мікози, вугри. Терапевтичні підходи в гомеопатичній і антропософській медицині.



Програма 7 - 16 годин

Запалення і склероз як полярні процеси.
Попередження старіння. Гомеопатичні і антропософські підходи.



Програма 8 - 16 годин

Гомеопатія в гастроентерології.
Диференціальне застосування класичних гомеопатичних ліків при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки залежно від клінічних симптомів і локалізації виразки. 100% ерадикація хелікобактера пілорі без застосування інших препаратів. Практичний розбір пацієнтів.



Програма 9 - 16 годин

Гомеопатичне лікування гіпоксично-ішемічного стану в немовлят.
Конституціональні препарати в немовлят. Індивідуальне застосування гомеопатичних засобів залежно від клінічних симптомів ураження. Своєчасне гомеопатичне лікування післяпологових травм – це відмінна профілактика віддалених наслідків.



Програма 10 - 16 годин

Препарати царства тварин.
Автор і керівник програми канд. мед. наук, національний президент Міжнародної гомеопатичної медичної Ліги Іванів О.П. (Одеса)



Програма 11 - 16 годин

Матеріа міазматика.
Автор і керівник програми канд. мед. наук, національний президент Міжнародної гомеопатичної медичної Ліги Іванів О.П. (Одеса)



Програма 12 - 16 годин

Геопатичне лікування серцево-судинних захворювань.
Автор і керівник програми канд. мед. наук, керівник курсу гомеопатії Вінницького національного медичного університету Гуцол Л.П. (Вінниця)



Програма 13 - 16 годин

Біофізичні основи гомеопатії.
Автор і керівник програми викладач біофизики Інституту Екології та Медицини Сук Л. Е.



Програма 14 - 16 годин

Терапевтичні підходи до лікування алергійних захворювань.
Атопія і травлення. Гострі алергії. Нейродерміт. Значення селезінки. Особливості захворювань і їхнього лікування в дітей і дорослих залежно від неврастенічної та істеричної конституції. Профілактика алергій і їхнє лікування. Гомеопатичні й антропософські ліки.



Програми для батьків, лікарів, педагогів.

Програма 1 - 16 годин

Розвиток у дитини 12 почуттів – необхідна умова для щасливого життя.
Ви довідаєтеся про такі почуття, про які ми ще мало знаємо: почуття життя, почуття слова, почуття Я и т.д. Формування почуттів у перші роки життя. Вплив чуттєвого розвитку на психічний і фізичний стан дитини. Доля людини і її здоров'я вирішується в перші роки й навіть рік життя.



Програма 2 - 16 годин

Від народження до повноліття.
Роль спадковості і як попередити її прояви. Захворюваність залежно від віку. Кризові періоди в житті дитини. Щеплення. Профілактика й лікування дитячих захворювань. Гомеопатичні і антропософські підходи. Гармонійний розвиток дитини./P>


Що дадуть Вам наші програми?

- Ви одержите тверді знання принципів і основ гомеопатії,
- будете розуміти фізіологічні та психологічні причини захворювання,
- познайомитеся із сучасними напрямками в гомеопатії,
- зможете призначати основні гомеопатичні препарати.



До зустрічі в гомеопатичних класах Інституту гомеопатії “Протос”

Професор Н.Є.Костинська





 Олександр Задорожний, дизайн Дмитро Шутко.
Ukrainian Russian