|
Подивися на сонце – прозрієш
Для поліпшення зору з давніх давен люди час від часу вдавалися до споглядання сонця і місяця, що набагато ефективніше впливало на сітчатку ока, ніж просте спостереження небокраю. Сучасна медицина довела, що світла, рівного по інтенсивності і корисності сонячному, просто не існує.
Сонячні промені пожвавлюють зір, прискорюють циркуляцію крові, нейтралізують інфекції, вбиваючи мікроби. За кордоном таким чином успішно лікують такі захворювання, як кон'юнктивіти, трахому, астигматизм, короткозорість і далекозорість, гіперметропію.
Дивитися на сонце треба ранком, коли воно не покрите хмарами. Очі повинні бути широко відкритими, але розслабленими - ненапруженими. Дивитись треба так довго, як можливо, або поки на очах не з'являться сльози. Найкраще цю вправу виконувати під час сходу або заходу сонця. Люди з хворими очима повинні розташуватися так, щоб дивитися в напрямі до сонця, а не на саме сонце. Згодом вони будуть дивитися безпосередньо на сонце без незручностей і сліз, але не треба дивитися на сонце опівдні. Втома очей від денної роботи за письмовим столом, у верстата, за конвеєром добре знімається спогляданням місяця і зірок, що знаходиться під кутом 45 градусів або менше.
Однак потрібно врахувати, що до практики споглядання сонця найкраще перейти поступово, починаючи з 1-2 хвилин і до 10 хвилин як межа.
Джерело: MIGnews.com
|
|